Facebook

Home Straipsniai Pagauk kylančią bangą

forsale2

Pagauk kylančią bangą

57 patarimai kuriant internetines bendroves

13. Sprendžiant kokį galutinį produktą pateikti vartotojams, nepasikliaukite tikslinės auditorijos nuomone. Atskiros grupės jums gali patarti ką patobulinti arba gali padėti atrasti naujus produkto aspektus, kuriuos būtų įdomu ir naudinga plėtoti, tačiau galutinį sprendimą kaip visą tai apjungti ir ką pateikti vartotojui turite priimti jūs.

14. Iš tiesų daugelis žmonių pastoviai naudojasi tik maždaug penkiomis, gal septyniomis paslaugomis. Jeigu norite tapti svarbiu žaidėju didelėje rinkoje, jums reikės sugalvoti kaip patekti tarp tų 5 – 7 paslaugų, o tai reiškia, kad reikės rasti būdą, kaip sužavėti vartotoją, pažadinti jo entuziazmą bei pelnyti pasitikėjimą. Jūs turite atrasti tikrai puikią priežastį, dėl kurios vartotojai savo laiką turėtų skirti būtent jums.

15. Pabandykite pagauti kylančią bangą, o ne kurkite savo rinką. Jeigu galite, prisijungti prie ant bangos esančios makro krypties.

16. Susiraskite savąjį „šerpą“ (šerpai - Himaląjų kalnų vedliai). Tai žmogus, kuris jau yra tai daręs ankščiau – ar tai būtų lėšų pritraukimas, sandorių sudarymas ar naujo verslo pradėjimas. Duokite šiam žmogui 1 – 2 % savo įmonės akcijų mainais už jo skiriamą laiką. Patikėkite jam durų atvėrimą naujiems investuotojams. Leiskite jam patikrinti, ar teisingai dėliojami verslo vystymo klausimai. Tik nepadarykite iš šio žmogaus viso komiteto. Patariamosios grupės neatneša daug naudos. Susiraskite vieną žmogų, padarykite jį savo vedliu ir pasikliaukite juo.

17. Dirbkite tik su geriausiais žmonėmis, reikalingais jūsų projektui, nepriklausomai nuo to, kur tie žmonės būtų. Nesitenkinkite antru geriausiu variantu net ir tuo atveju, kai jus labai spaus laikas.

18. Turėdami ofisus keliose vietose ir norėdami, kad jie efektyviai vykdytu veiklą, būkite nusiteikęs laikas nuo laiko iki jų nukeliauti. Virtualus bendravimas tampa neefektyvus po  3 – 4 savaičių, taigi norint, kad kitose vietose esantys ofisai produktyviai dirbtų turėsite bent kartą per mėnesį juos aplankyti.

19. Dirbkite su tais žmonėmis, kurių draugija jums yra maloni. Nėra prasmės eiti į karą su žmonėmis, kurie jums nepatinka.

20. Dirbkite su žmonėmis, kuriais pasitikite taip, kaip šeima. Jie visada saugos jūsų užnugarį ir produktas jiems rūpės tiek pat, kiek ir jums.

21. Kaip galima ilgiau dirbkite iš namų. Ofisas namuose yra ir patogu, ir leidžia sutaupyti.

22. Savo darbo stalą statykite taip, kad žiūrėtumėte į savo partnerius, o jie turėtų žiūrėti į jus. Jeigu negalite pakęsti spoksojimo vienas į kitą visą dieną, reiškia, dirbate ne su tais žmonėmis.

23. Norint dalintis vidine informacija apie darbų eigą naudokitės tokiais instrumentais kaip Yammer. Daugeliui žmonių dabartinę savo būseną ir darbus lengviau aprašyti kaip „statusą“, o ne išdėstyti elektroniniame laiške. 

24. Naudokitės duomenų dalinimosi programomis, tokiomis kaip basecamp, kadangi praktiškai neįmanoma sekti kiekvieno failo, kuris atsiunčiamas paštu. Tokiu būdu galėsite kaupti informaciją ir turėsite bendrą dokumentų saugojimo vietą.

25. Pasistenkite išsiaiškinti, kas jums asmeniškai sekasi geriausiai ir savo laiką skirkite būtent tai veiklai. Leiskite kitiems žmonės daryti visą kitą.

26. Pasistenkite, kad jus suptų žmonės, kurie jus papildo. Leiskite jiems daryti tai, kas jiems sekasi geriau. Nedarykite jų darbo.

27. Dirbkite su žmonėmis kurie tam tikrose srityse yra protingesni už jus. Mokykitės iš jų, nes jūs tikrai nežinote visko.

28. Dirbkite su žmonėmis, kurie su jumis ginčijasi ir gali pasakyti „ne“.  Argumentuota diskusija padės sukurti geresnį produktą.

29. Dienos metu būkite pasirengę kovoti iki paskutinio kraujo lašo, bet grįžę namo vis tiek mylėkite vienas kitą. Kitaip užstrigsite užburtame rate.

30. Dirbkite su žmonėmis kurie jums aktualios problemos sprendimo ieško su tokiu pat užsidegimu kaip ir jūs. Dirbti lengviau, kai žmonių vizija ir motyvacija sutampa.

31. Jus supantiems žmonėms reikalai turi rūpėti tiek pat, kaip ir jums. Nebijokite paspausti jų. Kiekvienam kartais reikia paskatinimo ar postūmio pakilimų ir nusileidimų kelyje.

32. Būkite ištikimas. Auginkite darbuotojus ir skatinkite jų tobulėjimą. 


Parengta pagal: BusinessInsider

Tęsinys:

Didinkite apsukas