Facebook

Home Praktinė analizė Socialiai atsakingas verslas Lietuvoje Nacionalinio atsakingo verslo nugalėtojai 2007

forsale2

Nacionalinio atsakingo verslo nugalėtojai 2007

2008 m. balandžio 8 d., buvo 9 šalies įmonėms buvo įteikti pirmieji Lietuvoje Nacionaliniai atsakingo verslo apdovanojimai. Šiais apdovanojimais trijose nominacijose (Socialiai atsakinga įmonė 2007, Metų darbovietė, Metų partneris) buvo pagerbiamos tos įmonės, kurios 2007 metais labiausiai prisidėjo prie socialinės gerovės kūrimo ir jos stiprinimo Lietuvoje.

Nugalėtojai:

Metų darbovietės nominacijoje

buvo apdovanotos AB „Lietuvos draudimas“ (Lietuvos didelė įmonė); UAB „Litexpo“ (mažo (smulkaus) ir vidutinio verslo įmonė); UAB „PricewaterhouseCoopers“ (užsienio įmonė ir atstovybė, veikianti Lietuvoje)

Metų partnerio nominacijoje

buvo apdovanotos UAB „Omnitel“ (Lietuvos didelė įmonė); UAB „Microsoft Lietuva“ (mažo (smulkaus) ir vidutinio verslo įmonė); AB „Kraft Foods Lietuva“ (užsienio įmonė ir atstovybė, veikianti Lietuvoje)

Pagrindinėje Apdovanojimo – Socialiai atsakingos įmonės 2007 nominacijoje buvo apdovanotos AB bankas „Hansabankas“ (Lietuvos didelė įmonė); UAB „Traidenis“ (mažo (smulkaus) ir vidutinio verslo įmonė); UAGDPB „Aviva Lietuva“ (užsienio įmonė ir atstovybė, veikianti Lietuvoje.